Ще не час міняти вікна

Ремонт вікон у Запоріжжі

Ремонт пластикових вікон

Металопластикові вікна - це якісний сучасний продукт, який не дивлячись на свої численні переваги, також вимагає сервісного обслуговування. На відміну від повної заміни віконної конструкції, ремонт пластикових вікон є більш вигідним і зручним рішенням. Спроба самостійно вирішити проблему може призвести, найчастіше, до негативних наслідків, тому наполегливо рекомендується звертатися в спеціалізовані організації, що надають комплексні послуги з обслуговування пластикових вікон.

Наша компанія має необхідну сервісну бригаду, яка в найкоротші терміни надасть вам якісний ремонт вікон. Замовте зворотній дзвінок або залиште заявку на ремонт пластикових вікон і наші менеджери швидко з вами зв'яжуться для швидкого надання допомоги.

Якісна робота
Ремонт вікон проводять кваліфіковані фахівці з необхідним заводським обладнанням, інструментами та запасними деталями. На усі послуги надамо гарантії від нашої компанії.
Оптимальні ціни
Ціна ремонту вікон складається всього з двох змінних - матеріал і робота. Вартість комплектуючих для ремонту прораховується за собівартістю заводу. Базовий перелік наших послуг ми представили нижче, для кращого ознайомлення з ціновою політикою.
Зручний час
Майстер по ремонту вікон приїде у зручний для вас час за попередньою домовленістю. Працюємо швидко, без перерв, тому що цінуємо ваш і свій час. Ви завжди можете розраховувати на нашу пунктуальність і організованість.
Приємне обслуговування
У Першому Віконному Бюро ви завжди отримуєте обслуговування за вищим розрядом, починаючи від спілкування з компетентними менеджерами і закінчуючи бригадою по ремонту пластикових вікон. Намагаємося створити для вас тільки позитивні емоції від співпраці.

Ремонт вікон - ціни і види робіт

Список видів базових послуг по ремонту від Бюро

Регулювання пластикового вікна
Під регулюванням пластикового вікна мається на увазі механічна настройка положення фурнітури для нормалізації роботи стулок.

Ціна: від 100 грн.
Регулювання балконного блоку
Налаштовуємо роботу фурнітури двері і стулок (якщо вони є). Здійснюємо усунення несправностей. При необхідності змащуємо деталі.

Ціна: від 150 грн.
Регулювання металопластикових дверей
Регулюємо положення петель в площинах і притиск відкривної дверної стулки. Здійснюємо усунення несправностей. При необхідності змащуємо деталі.

Ціна: від 170 грн.
Установка дитячого замку
Встановлюємо на стулки замок дитячої безпеки. Деталь обмежує доступ дитини до відкривання вікна.

Ціна: від 280 грн.
Заміна ручок на вікнах
Замінюємо стару ручку на нову німецьку ручку Hoppe. Більше про ці ручки можна дізнатися в цьому розділі.

Ціна: від 120 грн.
Заміна ущільнювача
У разі, коли ущільнювач на вашому вікні став непридатним і перестав виконувати свої функції - звертайтеся до нас. Змінимо старий ущільнювач на сучасний TPV або EPDM, який прослужить до 10 років.

Ціна: від 110 грн.
Заміна замка вхідних ПВХ дверей
Перевстановлення запірного механізму на вхідних металопластикових дверях. В асортименті безліч варіантів замків від різних виробників.

Ціна: від 350 грн.
Повна заміна фурнітури вікна
У самих запущених випадках потрібна повна заміна всього механізму управління вікна, т.зв. фурнітурної обв'язки. У Бюро ви зможете підібрати фурнітуру від українських і європейських брендів з запасом циклів відкриттів до 50 тисяч разів.

Ціна: від 1150 грн.
Хочете записатися на ремонт вікон або дверей?
Залишити заявку

Види несправностей

Ремонт окон в Запорожье цена

Причин, за якими ваше вікно вийшло з ладу і потребує ремонту може бути дуже багато: це можуть бути як виробничі дефекти, так і експлуатаційні поломки, що виникли в результаті експлуатації. Найбільш популярними і часто зустрічаючимися видами несправностей, з якими до нас звертаються замовники, є:

  • Знос деяких елементів віконної фурнітури;
  • Стулка пластикового вікна перестала щільно притискатися до рами;
  • Несправність ручки або обмежувача відкриття вікна;
  • Перестав працювати замок на металопластикових дверях;
  • Деформація віконного профілю;
  • При відкритті вікна одночасно спрацьовує відкидний, а також поворотний режим;
  • Проблеми зі склопакетом і інше.

При появі хоч однієї з перерахованих вище причин, наполегливо рекомендується здійснити невідкладний ремонт несправних елементів вікна. Своєчасний виклик майстра дозволить вчасно виявити причини несправності віконної конструкції, а також здійснити якісний ремонт вікон за допомогою спеціальних інструментів і обладнання.

Від правильного функціонування вікна залежить безліч основоположних чинників, таких як звукова та шумова ізоляція, максимальне збереження тепла в приміщенні, а також його зовнішня естетичність і привабливість. Тому якщо ваше вікно зламалося або потребує регулювання, не варто відкладати вирішення даної проблеми. Зателефонувавши нам або залишивши заявку на сайті замовте ремонт вікон в Запоріжжі, і наші майстри якісно та в строк виконають весь спектр робіт, необхідний для нормалізації системи функціонування пластикового вікна.

Викликати майстра

Ремонт вікон: найчастіші запитання

1️⃣ Скільки коштує ремонт вікон?

Ціна ремонту пластикових вікон в Першому Віконному Бюро починається від 100 грн.

2️⃣ Чи довго доведеться чекати майстра по ремонту?

Ні. Майстер передзвонить вам в день звернення і домовиться з вами на зручний час.

3️⃣ Що вигідніше: ремонт вікна або заміна?

У 99% випадків вигідніше зробити ремонт пластикового вікна, особливо якщо важливі елементи профілю не пошкоджені. Заміна рекомендується вкрай рідко у виняткових випадках.