Розкрийте свою індивідуальність без обмежень

Рулонні штори з малюнком

Колекції 1 категорії

Ціна: від 495 грн

Рулонні штори з малюнком призначені для оформлення вікон і віконних прорізів без використання традиційних штор, гардин і жалюзі різних модифікацій. Особливо вигідно виглядають, якщо в приміщенні однотонні стіни - можна вигідно виділити Ваші вікна в інтер'єрі. Роллштори з малюнком можна використовувати в будь-якій кімнаті: спальні, дитячій, вітальні або кухні.

Прорахувати ваш розмір

Колекції 2 категорії

Ціна: від 585 грн

Якщо Ви хочете недорого купити рулонні штори з орнаментом або малюнком, то цей розділ Вам підходить на 100%. Представлені тут тканинні ролети виготовлені з використанням полотна з Туреччини, Кореї та Польщі. Терміни виготовлення бюджетних рулонних штор від 3 до 5 днів. Доставка рулонних штор з малюнком недорогих серій здійснюється по всій Україні.

Прорахувати ваш розмір

Колекції 3 категорії

Ціна: від 660 грн

У колекції ви знайдете тканини для рулонних штор з малюнком від евпропейских брендів за розумну ціну. Ціна рулонних штор на 1 стулку починається від 660 грн.

Прорахувати ваш розмір

Колекції 4 категорії

Ціна: від 790 грн

У колекції представлені рулонні штори з чудовим співвідношенням ціни до якості матеріалу і складання. З безлічі тканин колекції кожен зможе знайти варіант конкретно для свого інтер'єру. Щоб прорахувати індивідуальний розмір рулонних штор з малюнком з 4 категорії - залиште заявку для наших менеджерів.

Прорахувати ваш розмір

Колекції 5 категорії

Ціна: від 975 грн

У розділі представлені преміальні колекції тканин рулонних штор від провідних європейських брендів. Залиште заявку на прорахунок вартості рулонних штор і менеджери нашої компанії із задоволенням зроблять оперативний розрахунок конструкцій.

Прорахувати ваш розмір