Loading...
Перекриття світла з вікон на 100%

Рулонні штори Blackout

Переваги Blackout

Рулонні штори Blackout створені для того щоб повністю закривати приміщення від попадання сонячного світла. Переваги Blackout очевидні. Тканинні ролети сподобаються перш за все любителям поспати подовше, щоб яскраве світло вранішнього сонця не змогло перешкодити здоровому сну. Також, такі ролштори можуть стати незамінною частиною інтер'єру приміщення, де розташований домашній кінотеатр або проектор.

Деякі з представлених нижче тканин Blackout мають сонцевідбиваюче покриття з вуличного боку, так що ви зможете заощадити зайві кіловати електроенергії на кондиціонуванні в літній період.

Обмежують світло з вікон
Рулонні штори Blackout обмежують потрапляння сонячного світла в приміщення на 100%. Ніч може наступити навіть посеред дня.
Перешкоджають нагріванню
Blackout зі спеціальним металізованим покриттям перешкоджають нагріванню приміщення, відбиваючи сонячні промені як дзеркало.
Стильно виглядають
У Першому Віконному Бюро ви знайдете багатий вибір тканин для рулонних штор Blackout, серед яких ви точно знайдете потрібний для себе колір і фактуру.
Виготовляються індивідуально
Кожна рулонна штора Blackout виготовляється індивідуально під ваш розмір і в потрібній системі (відкритії, закритій або проємній).

Рулонні штори Blackout: 1 категорія

Ціна: від 590 грн

У 1 категорії зібрані однотонні рулонні штори Blackout з демократичним цінником, який в цілому ніяк не впливає на якість штор, що залишається незмінно високим. Щоб отримати розрахунок рулонних штор Blackout з цієї категорії, залиште заявку прямо з цієї сторінки.

Прорахувати ваш розмір

Рулонні штори Blackout: 2 категорія

Ціна: від 820 грн

2 категорія рулонних штор Blackout представлена у вигляді різних колекцій стильних сучасних тканин від європейських брендів, які захистять ваше житло від сонячного світла. Якщо вам сподобалася якась тканина, прорахуйте рулонну штору у наших менеджерів, залишивши заявку з цієї сторінки.

Прорахувати ваш розмір

Рулонні штори Blackout: 3 категорія

Ціна: від 940 грн

3 категорія - це преміальні колекції рулонних штор від провідних виробників. Серед варіантів ви можете знайти навіть тканини з відбиваючим покриттям, які не дадуть приміщенню нагріватися в літню спеку. Залиште онлайн заявку і ми із задоволенням зробимо для вас розрахунок виробів.

Прорахувати ваш розмір

Рулонні штори Blackout: День-Ніч

Ціна: від 980 грн

У колекції представлено кілька лінійок рулонних штор, які поєднують в собі всі переваги Blackout і День-Ніч. Подвійне намотування тканини в смужку дозволяє чітко регулювати пропускну здатність рулонної штори. Для замовлення залиште заявку для наших менеджерів.

Прорахувати ваш розмір
.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }