Універсальне рішення для дизайну будь-якого приміщення

Однотонні рулонні штори

Колекція Malta

Ціна: від 520 грн

Рулонні штори Malta - це поєднання надійної системи Besta і однотонних тканин від турецької компанії Gizza. Рулонні штори серії Malta представлені 20 видами кольорів, які відмінно прикрасять ваш віконний або дверний проріз. Структура тканини середня по щільності, колірна палітра в пастельних відтінках. Обмеження денного світла може становити до 80% в залежності від обраного кольору.

Розрахувати свій розмір

Колекція Stella

Ціна: від 540 грн

Тканинні ролети Stella - одне із самих економічних рішень за ціною, але це ніяк не відбивається на їхній якості. Виробляються тканини для цих рулонних штор в Туреччині. Затемнення від сонячного світла становить 40%. Максимальна ширина однієї рулонної штори - 2,4 метра. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір

Колекція Pearl

Ціна: від 560 грн

Рулонні штори Pearl - це поєднання надійної системи Besta і тканин від компанії KIRAYTEKS вир-во Туреччина. Рулонні штори серії Pearl порадують вас різноманітністю кольорів і відтінків, за допомогою яких ви обов'язково перетворите інтер'єр. Тканина для рулонних штор Pearl представлена в п'яти пастельних тонах з перламутровою структурою. Структура тканини щільна. Обмеження денного світла може становити до 80% в залежності від обраного кольору. Ширина рулону 2000 мм.

Розрахувати свій розмір

Колекція Alfa

Ціна: від 645 грн

Рулонні штори Alfa складаються з фактурної тканини, яка виготовляється польською компанією Miranda. Ціни цієї серії тканинних ролет потрапляють під бюджетну категорію. Затемнення від сонячного світла становить 40%. Максимальна ширина рулонної штори - 1,75 метра. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір

Колекція Berlin

Ціна: від 645 грн

Тканинні ролети Berlin - одні з найпопулярніших у наших Замовників. Це обумовлено низькою ціною рулонних штор Berlin, великою кількістю кольорів на вибір і їх якісною тканиною, яка виготовляється в Нідерландах компанією Coulisse. Затемнення від сонячного світла становить 60%. Максимальна ширина рулонної штори - 2 метри. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір

Колекція Satin

Ціна: від 645 грн

Рулонні штори Satin за вартістю не відрізняються від тканин Berlin, але мають більш обмежену колірну гамму для вибіру. Виробляються тканини для цих рулонних штор турецькою компанією Kirayteks. Затемнення від сонячного світла становить 40%. Максимальна ширина рулонної штори - 2,2 метра. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір

Колекція Jeans

Ціна: від 660 грн

Рулонні штори Jeans є новинкою в нашому асортименті. Тканини колекції Jeans представляють собою досить щільне полотно зі стильною джинсовою текстурою, яка впишеться в сучасний інтер'єр і підкреслить його сильні сторони. Затемнення від сонячного світла становить 60%. Максимальна ширина рулонної штори - 1,78 метра. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір

Колекція Reflex

Ціна: від 690 грн

Рулонні штори Reflex - це поєднання надійної системи Besta і однотонних тканин від німецької компанії. Рулонні штори серії Reflex представлені 12 пастельними відтінками. Тканина для рулонних штор Reflex має зовнішню функціональну сторону з тепловим дзеркалом, яке відштовхує теплі сонячні промені. Ці функціональні штори відмінно прикрасять ваш віконний або дверний проріз. Структура тканини середня по щільності, колірна палітра невелика. Обмеження денного світла може становити до 80% в залежності від обраного кольору. Ширина рулону 2300 мм.

Розрахувати свій розмір

Колекція А

Ціна: від 760 грн

Рулонні штори серії A - це німецька якість тканин від компанії Junkers & Mullers GmbH. Затемнення від сонячного світла становить 80%. Максимальна ширина рулонної штори - 2 метри. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір

Колекція Luna

Ціна: від 760 грн

Рулонні штори Luna - це поєднання надійної системи Besta і тканин виробництва Німеччини. Рулонні штори серії Luna представлені в 14 відтінках різних кольорів з імітацією натуральної текстури мішковини, які відмінно прикрасять ваш віконний або дверний проріз. Структура тканини щільна з видимим переплетенням ниток. Обмеження денного світла може становити до 60%. Ширина тканини 3000 мм.

Розрахувати свій розмір

Колекція Ankara

Ціна: від 760 грн

Тканинні ролети Ankara, як видно з назви, виробляються в Туреччині, компанією Kirayteks. Затемнення від сонячного світла становить 80%. Максимальна ширина рулонної штори - 2,1 метра. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір

Колекція Luminis

Ціна: від 810 грн

Рулонні штори Luminis - це поєднання надійної системи Besta і тканин Junkers & Mullers GmbH з Німеччини. Рулонні штори серії Luminis представлені в 8 відтінках різних кольорів з благородним шовковим переливом тканини, які відмінно прикрасять ваш віконний або дверний проріз. Структура тканини щільна з видимим відблиском. Обмеження денного світла може становити до 80%. Ширина тканини 2000 мм.

Розрахувати свій розмір

Колекція Maxi Shine

Ціна: від 845 грн

Тканинні ролети Maxi Shine також виробляються в Туреччині і мають велику ширину рулону, але крім цього мають металік в складі. Затемнення від сонячного світла становить 80%. Максимальна ширина рулонної штори - 3 метри. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір

Колекція Kenia

Ціна: від 950 грн

Рулонні штори Kenia виробляються в Польщі компанією Banar. Тканини є функціональними і піддаються обробці різними миючими засобами. Затемнення від сонячного світла становить 60%. Максимальна ширина рулонної штори - 2 метри. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір

Колекція Siena

Ціна: від 950 грн

Рулонні штори Siena виробляються в Туреччині. Тканини відрізняються жакардовою фактурою. Затемнення від сонячного світла становить 60%. Максимальна ширина рулонної штори - 2,8 метра. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір

Колекція Cairo

Ціна: від 1100 грн

Рулонні штори Cairo - ще один варіант тканинних ролет від Голандської компанії Coulisse. Затемнення від сонячного світла становить 80%. Максимальна ширина рулонної штори - 2 метри. Склад - 100% поліестер.

Розрахувати свій розмір