Як відмити побілку з вікон?

Часто після ремонтних робіт в кімнаті виникає необхідність відмити від побілки пластикові вікна. У цьому матеріалі розповідаємо як це зробити...

Як відмити побілку з вікон?

Наводимо красу на вікнах після побілки

Закінчення оздоблювальних робіт на місці установки металопластикових вікон асоціюється для власника не тільки з полегшенням, але і з новим, нехай і фінішним, етапом ремонту - прибиранням. Плями, патьоки, липкі ділянки анітрохи не прикрашають нову конструкцію, тому питання «Як позбутися від забруднень після установки вікна» завжди залишається актуальним.

Монтажну піну зазвичай прибирають спеціальними змивками: димексид, Уайт-спіритом і іншими. Захисну плівку - будівельним феном, скребком, канцелярським ножем, технічним спиртом, широким скотчем. Водоемульсіонку - мильною водою. Але як відмити вікна від побілки - це часто викликає труднощі. Поспішаємо навести приклади ефективного позбавлення від цього оздоблювального матеріалу.

Попрощайтеся зі слідами побілки легко!

Не поспішайте терти вікна мокрою ганчіркою - так Ви отримаєте лише брудні розводи і нові патьоки, з якими будете боротися ще довше. Суха побілка швидко видаляється зі скла і віконного пластика сухою ганчіркою. Після того як впоралися з основними забрудненнями, можна приступати до миття вікна. Профіль піддається звичайній мильній воді, скла - віконному очищувачу або саморобному миючому складу з води, нашатирю і оцту в пропорції 2 л води, 1 ст. л. нашатирю, 2 ст. л оцту.

Над чищенням вапняної побілки доведеться потрудитися трохи більше. Зі скла спробуйте акуратно відшкребти її лезом або канцелярським ножем. З профілю вона знімається одним з таких способів:

  • Чистячий засіб Cillit. У співвідношенні 1: 1 розведіть Cillit водою, нанесіть рідину на плями і потріть жорсткою ганчіркою через кілька хвилин.
  • Кислотний розчин. На відро води розмішайте столову ложку оцту або лимонної кислоти. Помийте розчином профіль.
  • Сіль. Використовуйте стакан повареної солі на відро води, щоб змити вапняну побілку.
  • Соняшникова олія. На 10 л води додайте 100 г рослинної олії. Маслянистий склад на раз-два впорається із забрудненнями, а жирні сліди можна буде видалити рідиною для миття посуду.

Знаючи, як відмити вікно від побілки, можете сміливо штукатурити, білити укоси, не переживаючи про подальший стан ремонту!

Залишити заявку
Дата публикації: 18 травня 2018
Категорія: Новини
Автор: Перше Віконне Бюро
.post_image_wrap{display: flex;width: 100%;align-items: stretch;height: 320px;}.lazy-image__picture {display: flex;width: 100%;height: 100%;}.lazy-image__picture img {height: auto;width: 100%;object-fit: cover;font-family: "object-fit: cover;object-position: center;";object-position: center;}