Loading...
Доречні в кожному інтер'єрі

Олександрівські двері

Ціна на Олександрівські Двері

У цьому розділі представлені серії вхідних металевих дверей для будинків, квартир, виробничих і складських приміщень. Оцініть всі лінійки Олександрівських дверей і виберіть для себе необхідні. Для перегляду докладного опису серії двері натисніть кнопку "Докладніше". Щоб замовити індивідуальний розрахунок двері або викликати замірника, натисніть на кнопку зв'язку в правому нижньому кутку. Купити вхідні двері в Запоріжжі та області можна онлайн, залишивши заявку прямо з цієї сторінки.

Склад готових дверей
Доставка від 200 грн
Гарантія 1 рік
Двері Omega Light
від 7 700 грн
Детальніше
Двері Omega
від 9 300 грн
Детальніше
Двері Alfa NEW
від 5 860 грн
Детальніше
Двері Standart
від 9 900 грн
Детальніше
Двері Alfa
від 10 300 грн
Детальніше
Двері Kristall
від 10 800 грн
Детальніше
Двері Modern
від 11 650 грн
Детальніше
Двері Street
від 12 200 грн
Детальніше
Двері Lux
від 12 550 грн
Детальніше
Двері Cottage
від 15 800 грн
Детальніше
Викликати замірника

Купити Олександрівські двері

Інформація для замовників, які планують купити двері
.01
Розмір двері

Завод Форт Нокс, який випускає двері торгової марки Олександрівські Двері, здатний виготовити вироби стандартних і нестандартних розмірів, а також двостулкові конструкції. Якщо розмір ваших дверей (по лутці) НЕ 850 х 2030 або 950 х 2030,  рекомендуємо скористатися нашою послугою безкоштовного заміру. Після зняття всіх габаритів нашим майстром, ми зробимо індивідуальний розрахунок металевих дверей.

.02
Термін виготовлення

Олександрівські Двері мають складську програму в Запоріжжі. Це означає, що найпопулярніші моделі дверей є в наявності на складі в стандартних розмірах. Що стосується дверей за індивідуальним замовленням, то термін їх виготовлення становить до 60 робочих днів.

.03
Гарантії

Термін гарантії на будь-яку модель Олександрівських Дверей становить 1 рік з дати поставки.

.post_image_wrap { display: flex; width: 100%; align-items: stretch; height: 320px; }.lazy-image__picture { display: flex; width: 100%; height: 100%; } .lazy-image__picture img { height: auto; width: 100%; object-fit: cover; font-family: "object-fit: cover;object-position: center;"; object-position: center; }