Korfad - міжкімнатні двері

Італійські технології
Перейдіть нижче щоб побачити
Нові колекції 2021

Купити двері Korfad

Фабрика міжкімнатних дверей Korfad розташована в Україні, Чернігівська область. Стратегія підприємства будується на амбітній задачі - виготовляти міжкімнатні двері європейської якості в Україні за доступними цінами. У Korfad це виходить якнайкраще.

Якість і зовнішній вигляд міжкімнатних дверей Korfad базується на "трьох китах": італійське захисне покриття Sincrolam, власні сучасні лінії і постійна розробка трендових моделей дверей.

Ознайомтеся з колекціями, цінами міжкімнатних дверей Korfad, виберіть потрібну модель і замовте в режимі онлайн або в наших салонах.

Екологічні матеріали
Міжкімнатні двері Korfad виготовлені з натуральної деревини із застосуванням сертифікованого італійського покриття Sincrolam, яке на дасть дверям змінити колір від УФ випромінювання, захистить від пошкоджень і дії вологи на конструкцію.
Оптимальні ціни
В каталозі міжкімнатних дверей Korfad представлені моделі в різному ціновому діапазоні. Кожен зможе знайти варіант, який підходить під конкретний бюджет: від замовлення оптимальних за вартістю дверей до преміальних лінійок з європейською фурнітурою.
Дизайнерські моделі
Переглянувши цю сторінку, ви переконаєтеся, що моделі міжкімнатних дверей Korfad відповідають найвищим запитам сучасного дизайну. Більш того, є можливість виготовлення дверей нестандартного розміру, виключно під ваш проріз.
Гарантована якість
Щоб забезпечити вашим дверям Korfad довгий термін служби і збереження зовнішнього вигляду, була налагоджена європейська модель виробництва з якісних комплектуючих. Гарантія на міжкімнатні двері Korfad становить 5 років з моменту установки у проріз.

Нові колекції дверей Korfad 2021

Двері Deco Loft Plato

Двері Deco Loft Plato

Стильна стримана колекція міжкімнатних дверей Deco Loft Plato призначена для сучасних мінімалістичний або хай-тек інтер'єрів з деяким виділенням акцентів. Серія представлена одним видом полотна з можливістю вибору різних кольорів і декорів. Ми впевнені, міжкімнатні двері Deco Loft Plato точно сподобаються любителям сучасного дизайну.

 

Ціна на двері Deco Loft Plato: від 4080 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Florence

Двері Florence

Міжкімнатні двері Florence припадуть до душі любителям сучасної класики, яка з одного боку не буде залучати на себе зайву увагу, а з іншого боку буде виглядати доречно в світлому інтер'єрі. На сторінці ви знайдете 6 видів полотна, для яких є 2 кольори декору і 22 текстури на вибір. Переходьте до колекції і ознайомтеся з усіма міжкімнатними дверима Florence.

 

Ціна на двері Florence: від 2920 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Glass Loft Plato

Двері Glass Loft Plato

Велика і різноманітна колекція міжкімнатних дверей Glass Loft Plato створена для застосування в інтер'єрах Loft, мінімалізм і хай-тек. Ви точно зможете знайти серед всіх видів дверей саме свій потрібний варіант полотна, адже їх в колекції цілих 15 видів. Також ви можете укомплектувати свої двері Glass Loft Plato самими різними декорами з металу і скла, а найголовніше - виготовити конструкції під свій розмір.

 

Ціна на двері Glass Loft Plato: від 4525 грн

Дивитися всю колекцію

Міжкімнатні двері Korfad: каталог і ціни

Двері Parma

Двері Parma

Колекція міжкімнатний дверей Parma відрізняється лаконічними лініями, практичністю і сучасним дизайном. Представлені моделі в безлічі різних кольорів полотен і стекол, 10 різних конструктивів, що дає необмежений вибір для чіткого попадання в конкретний інтер'єр. Купіть міжкімнатні двері Korfad Parma за оптимальною ціною в Першому Віконному Бюро.

 

Ціна на двері Parma: 2750 грн від 2475 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Porto

Двері Porto

14 моделей дверей міжкімнатних, які представлені в колекції Korfad Porto можуть бути виготовлені в 22 кольорах з різними декорами і фурнітурою. Комбінуйте дерево і скло як вам буде завгодно, найкращим чином для інтер'єру. З даними міжкімнатними дверима ви потрапите в будь-який дизайн, крім класичного Провансу. Переходьте щоб ознайомитися детальніше і купити міжкімнатні двері Porto.

 

Ціна на двері Porto:  2920 грн  від 2625 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Piano Deluxe

Двері Piano Deluxe

Недорогі міжкімнатні двері Piano Deluxe прийдуть до душі любителям сучасного стилю оформлення приміщень. Ви можете купити один з 3 видів полотна, але реальне різноманіття починається з вибору кольору, адже в цій моделі є цілих 22 відтінки. Крім цього, можна також вибрати відтінок скла. У підсумку отримуємо асортимент з 198 найменувань. Є з чого вибрати, чи не так?

 

Ціна на двері Piano Deluxe:  3065 грн  від 2630 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Porto Deluxe

Двері Porto Deluxe

Дана серія міжкімнатних дверей являє собою своєрідне поєднання скляних і глухих секцій, яке передає освітлення під цікавим кутом і візуально здатне розширити стіну. Кожен, хто замовить і купити міжкімнатні двері Korfad Porto Deluxe не пошкодує про свій вибір, адже це якісні, надійні та естетичні вироби.

 

Ціна на двері Porto Deluxe:  3030 грн  від 2725 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Vicenza

Двері Vicenza

Міжкімнатні двері Vicenza - це 2 моделі вкрай стильних полотен в заскленому і глухому варіанті. Вибирайте з 20 дерев'яних і гладких текстур саме ту, яка впишеться в ваш інтер'єр і замовляйте по дверях по супер оптимальною ціною. Модель зі склом має конфігурацію в світлому відтінку або бронзовому, як вам більше подобається.

 

Ціна на двері Vicenza:  3275 грн  від 2950 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Palermo

Двері Palermo

Купити міжкімнатні двері Korfad Palermo - означає обзавестися суворим класичним об'єктом свого інтер'єру. У каталозі представлено 2 варіанти полотна: глухе і засклене (для приміщень з недостатньою кількістю денного світла). Вибрати можна з 9 різних кольорів полотна і 2 види скла для відповідного дверного полотна.

 

Ціна на двері Palermo:  3305 грн  від 2970 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Torino

Двері Torino

Двері серії Torino відрізняються унікальним розташуванням секцій, які ділять полотно візуально на 3 частини, які за вашим бажанням можуть бути заскленими, глухими або комбінованими. Ціна міжкімнатних дверей Torino вкрай демократична для цього сегменту, тому ми рекомендуємо розглянути модель до покупки вкрай пильно. У колекції вам доступно 5 конфігурацій полотна, 11 текстур і 3 кольори скла. Переходьте за посиланням щоб ознайомитися докладніше.

 

Ціна на двері Torino:  3305 грн  від 2975 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Aprica

Двері Aprica

Колекція міжкімнатних дверей Korfad Aprica відсилає нас до якоїсь подоби стилю хай-тек. Особливість лінійки полягає в дизайні із застосуванням прямокутників різного розміру. У серії виготовляються глухі варіанти без скла, а також міжкімнатні двері зі склом. Моделі виробляються в 8-ми різних кольорах з текстурами дерева. Колір скла - світлий сатин.

 

Ціна на двері Aprica: 3385 грн від 3045 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Valentino Deluxe

Двері Valentino Deluxe

Колекція міжкімнатних дверей Valentino Deluxe відрізняється витонченим стильним дизайном своїх полотен. Але основна принада складається в асортименті можливостей виготовлення: 5 моделей, 22 текстури і 2 кольори декоративного скла. Всього виходить 220 варіантів дизайнерських міжкімнатних дверей, які ви можете замовити прямо з цієї сторінки або в наших салонах.

 

Ціна на двері Valentino Deluxe:  3605 грн  від 3245 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Milano

Двері Milano

Міжкімнатні двері Milano - це рішення з різними за кольорами і характеристикам скляними декорами, а також є глухе полотно і без скла. У виробах застосовуються прямокутні строгі класичні форми. Є можливість купити міжкімнатні двері Korfad Milano в 9 різних кольорах з текстурами дерева або чисто білого кольору. Також можна вибрати 3 види скла: чорне, бронзове і біле.

 

Ціна на двері Milano:  3620 грн  від 3256 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Napoli

Двері Napoli

Якщо ви любите вертикальні правильні лінії, то колекція міжкімнатних дверей Napoli від Korfad підійде як найкраще. Всього можна купити двері в 4 різних конструктивних варіаціях з різними поєднаннями глухих і засклених блоків. Палітра становить 11 кольорів з дерев'яними або гладкими текстурами. Також ви зможете купити міжкімнатні двері зі світлим склом або бронзового відтінку.

 

Ціна на двері Napoli:  3810 грн  від 3420 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Oristano

Двері Oristano

6 моделей полотна для міжкімнатних дверей задовольнять смаки любителів стилю high tech, любителям функціональності і одночасно модних віянь. Колекція налічує 9 кольорів виконання з текстурами дерева. Купити міжкімнатні двері Korfad Oristano можливо з декорованим склом різних кольорів: чорний, бронзовий і білий сатин.

 

Ціна на двері Oristano:  3820 грн  від 3430 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Scalea

Двері Scalea

Чергова колекція міжкімнатних дверей в стилі high tech з трьома перпендикулярними вузькими декоративними смугами. Колір смуг і полотен можна вибрати з каталогу Korfad. Купити міжкімнатні двері Scalea можна в одному з офісів в режимі офлайн або викликати майстра з каталогами на будинок. Послуга надається безкоштовно.

 

Ціна на двері Scalea:  3920 грн  від 3530 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Valentino

Двері Valentino

5 полотен колекції міжкімнатних дверей Valentino від Korfad будуть до вподоби любителям сучасного стилю оформлення інтер'єру. Різні переплетення вертикальних і горизонтальних ліній можуть бути різних кольорів для повноцінної відповідності вашим вимогам. Міжкімнатні двері Valentino роблять простір навколо себе легше і відмінно розставляють акценти в інтер'єрі. Виберіть один з 11 кольорів полотен і замовте для себе якісні міжкімнатні двері Valentino.

 

Ціна на двері Valentino:  3925 грн  від 3530 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Venecia Deluxe

Двері Venecia Deluxe

Модель міжкімнатних дверей Korfad Venecia Deluxe підійде цінителям функціонального дизайну інтер'єру. У колекції зібрано 5 полотен, які сильно відрізняються один від одного по виду, але перегукуються за стилістикою. В даних міжкімнатних дверях ви зустрінете різні по розташуванню елементи, які в сукупності реалізують цілий ансамбль горизонтальних і вертикальних ліній. Замовити міжкімнатні двері Venecia Deluxe можна перейшовши за посиланням нижче.

 

Ціна на двері Venezia Deluxe:  3995 грн  від 3595 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Tivoli

Двері Tivoli

Tivoli - прекрасна модель міжкімнатних дверей у всіх сенсах: естетично, функціонально і практично. Підійде для дому та офісу в будь-якому стилі інтер'єру. Передбачено 6 різних конфігурацій дверей в 9 кольорах полотна. Покриття Sincrolam забезпечить довгу експлуатацію куплених міжкімнатних дверей Korfad. Переходьте за посиланням, щоб побачити всі двері.

 

Ціна на двері Tivoli:  3735 грн  від 3630 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Wood Plato

Двері Wood Plato

Мінімалістичні і елегантні глухі міжкімнатні двері Wood Plato тепер доступні за дуже вигідною ціною. Модель підійде для практично будь-якого приміщення, але краще всього виглядатиме в лофт дизайні. Кольори всього 2: дуб нордик і дуб Тобако. Фурнітура та ручки підбираються на ваш розсуд, при необхідності наші менеджери все зроблять "під ключ".

 

Ціна на двері Wood Plato:  4730 грн  від 3780 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Classico

Двері Classico

Міжкімнатні двері Korfad Classico повністю відповідають своїй назві і є втіленням нестаріючої класики інтер'єрного дизайну. У каталозі ви знайдете 8 моделей дверей з можливістю моделювати глухі і засклені частини, колір і декорування скла, 9 текстурних рішень щоб точно потрапити в потрібний відтінок.

 

Ціна на двері Classico: 4575 грн від 4120 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Loft Plato

Двері Loft Plato

Серія міжкімнатних дверей Korfad Loft Plato реалізована всього в одній стриманість моделі полотна. При цьому вибір кольорів налічує більше 12 варіантів. Loft Plato приживуться в будь-якому інтер'єрі: квартира, котедж, офіс або ресторан - двері на всі випадки життя в мінімалістичному дизайні.

 

 Ціна на двері Loft Plato: 5150 грн від 4120 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Sanvito

Двері Sanvito

Дизайнерські двері Korfad Sanvito представлені лише однією моделлю, яку можна виготовити в 20 кольорах полотна і додати до цього один з 6 варіантів декоративного скла. Сама модель являється класичними дверима з габаритним скляним прямокутником по центру. Підібрати варіант і купити міжкімнатні двері можна в одному з наших салонів у Запоріжжі.

 

Ціна на двері Sanvito:  від 4205 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Aluminium Loft Plato

Двері Aluminium Loft Plato

Колекція міжкімнатних дверей Korfad Aluminium Loft Plato виконана в лаконічному сучасному стилі. Відмінною особливістю серії є наявність горизонтальних і вертикальних прямих ліній, колір, яких можна вибрати. Моделі виробляються в 4-х кольорах: сталь корти, лайт бетон, арт бетон і лофт бетон.

 

 

Ціна на двері Aluminium Loft Plato: 5725 грн від 4580 грн

Дивитися всю колекцію
Двері Sanremo

Двері Sanremo

Ультрасучасна преміум колекція міжкімнатних дверей Sanremo відрізняється тим, що більше 70% полотна займає дзеркальна поверхня або скло. Дизайн дверей задовольнить навіть найдосвідченіших естетів. Двері Sanremo за рахунок свого унікального конструктиву візуально додають висоту приміщення. У моделі використовується броньоване скло Triplex. Купити двері можна в 20 кольорах і 5 варіантах скла - вибір за вами.

 

Ціна на двері Porto Deluxe:  від 5290 грн

Дивитися всю колекцію

Погонаж для дверей Korfad

Фірмовий погонаж Korfad для повноцінної і правильної установки міжкімнатних дверей

Замовити погонаж Korfad

Супутні товари

Супутні товари до міжкімнатних дверей Korfad

Замовити продукцію Korfad